Golf na střeše OBI - pokračování. Podmínka Města pouze na papíře! 2 501 oslovených...

27.04.2021
Hurá! Paní na informacích v OBI u Kauflandu v Plzni po našem zveřejněném článku již měla informace.

"Zavolejte jednateli Intercory a ten vám všechno řekne. Číslo na něj nemám. Ceník na použití golfového odpaliště nemá OBI k dispozici, ten má Intercora. Ne, podívat se tam také nemůžete, nemám ani klíče, ani jsem tam sama nebyla."

Tolik citace. Nebudeme volat šéfa Intercory, to sportoviště mělo být veřejné a my dnes s jistotou víme, že tomu tak není, podmínka Města zůstala tedy podmínkou pouze na papíře. Jako mnohé další stínové hry našich konšelů.

Netoužíme po golfovém zážitku na střeše obchoďáku. Jak jsme se dozvěděli od našeho čtenáře (jehož jméno má naše redakce k dispozici), víme, že se za 10 let v obchodním domě, když měl někdo zájem ze strany zákazníků, vždy našla výmluva, proč není možné, aby se případní zájemci na odpaliště na střechu dostali. Pouze vedení OBI Plzeň tam asi dvakrát mělo nějaké pohoštění pro úzký kruh vyvolených. Jinak se tam opravdu nikdy žádný zájemce, ani zákazník, nepouštěl. A že jich jistě bylo, za těch 10 let, co si chtělo zahrát.

My jsme se odpovědí dočkali, až po zveřejnění kritiky a potvrdilo se, že golf na střeše OBI se moc "nezabydlel". Takže vám, díky fotografiím, představujeme onen inkriminovaný a nepřístupný prostor. Plzeňané, seznamte se, prosím, se střešním odpalištěm.

PS: A abychom nezapomněli! V Malesicích stále nemají vodovod a kanalizaci.


Diskutujte zde